O mnie

Jestem adwokatem mieszkającym w Płocku. W ramach codziennej praktyki zawodowej w prowadzonej przeze mnie kancelarii adwokackiej udzielam wsparcia prawnego w zakresie prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, pracowniczego oraz administracyjnego. Współpracuję również z licznymi organizacjami pozarządowymi doradzając im merytorycznie w wielu aspektach prawnych ich funkcjonowania.

Miasto, z którego pochodzę, może się poszczycić drużynami piłki nożnej i szczypiorniaka oraz licznymi letnimi festiwalami. W ramach odpoczynku od obowiązków zawodowych jestem częstym gościem na miejscowym stadionie i hali, gdzie rozgrywane są mecze płockich drużyn. Gdy pozwala na to czas zdarza mi się nawet być uczestnikiem widowisk w innych częściach kraju. W wolnych chwilach uczestniczę też w wielu koncertach i festiwalach, o co szczególnie w okresie wakacyjnym w moim mieście rodzinnym jest bardzo łatwo.

Moja codzienne zainteresowania przełożyły się na to, iż zacząłem zastanawiać się nad połączeniem pracy zawodowej i swojej pasji. Tak też powstał pomysł na niniejszego bloga. Zapoznasz się na nim z przydatnymi informacjami nt. praw i obowiązków kibiców oraz widzów imprez masowych, ich organizatorów, służb porządkowych, a także wykonawców i sportowców.